Produkte > KYOCERA AVX > F0603E1R25FSTR
F0603E1R25FSTR
F0603E1R25FSTR KYOCERA AVX
AccuGuard2.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.01
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F0603E1R25FSTR KYOCERA AVX
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.01.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F0603E1R25FSTR F0603E1R25FSTR Hersteller : Kyocera AVX AccuGuard2-2907777.pdf Surface Mount Fuses 0603 1.25amp 0.09ohm SMD
auf Bestellung 4115 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
F0603E1R25FSTR F0603E1R25FSTR Hersteller : KYOCERA AVX AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.01
Mindestbestellmenge: 28
F0603E1R25FSTR F0603E1R25FSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accu-guard.pdf Fuse Chip Fast Acting 1.25A 32V SMD Solder Pad 0603 T/R
auf Bestellung 492 Stücke:
auf Bestellung 492 Stücke: