Produkte > KYOCERA AVX > F0805B0R25FSTR
F0805B0R25FSTR
F0805B0R25FSTR KYOCERA AVX
AccuGuard2.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FUSE BOARD MNT 250MA 63VAC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.050" W x 0.035" H (2.10mm x 1.27mm x 0.90mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - AC: 63 V
Melting I²t: 3.0E-5
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F0805B0R25FSTR KYOCERA AVX
Description: FUSE BOARD MNT 250MA 63VAC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.050" W x 0.035" H (2.10mm x 1.27mm x 0.90mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 250 mA, Voltage Rating - AC: 63 V, Melting I²t: 3.0E-5.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F0805B0R25FSTR F0805B0R25FSTR Hersteller : KYOCERA AVX AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MNT 250MA 63VAC 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - AC: 63 V
Melting I²t: 3.0E-5
auf Bestellung 5559 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Mindestbestellmenge: 3
F0805B0R25FSTR F0805B0R25FSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accuguard2.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.25A 63V SMD Solder Pad 0805 T/R UL/cUL
Produkt ist nicht verfügbar