Produkte > F12 > F1206A1R00FWTR
F1206A1R00FWTR
Accu-Guard.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 191916 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1206A1R00FWTR
Description: FUSE BOARD MOUNT 1A 32VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 1 A, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.005.
Weitere Produktangebote F1206A1R00FWTR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F1206A1R00FWTR F1206A1R00FWTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accu-guard.pdf Fuse Chip Fast Acting 1A 32V SMD Solder Pad 1206 T/R UL/cUL
Produkt ist nicht verfügbar
F1206A1R00FWTR F1206A1R00FWTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-Guard.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 1A 32VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.005
Produkt ist nicht verfügbar
F1206A1R00FWTR F1206A1R00FWTR Hersteller : Kyocera AVX AccuGuard2-2907777.pdf Surface Mount Fuses 1A SMD