Produkte > KYOCERA AVX > F1206B0R50FSTR
F1206B0R50FSTR
F1206B0R50FSTR KYOCERA AVX
AccuGuardLC_0402.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: ACCUGUARD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - AC: 63 V
Melting I²t: 2.0E-4
auf Bestellung 1001 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1206B0R50FSTR KYOCERA AVX
Description: ACCUGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 500 mA, Voltage Rating - AC: 63 V, Melting I²t: 2.0E-4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4270 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
F1206B0R50FSTR F1206B0R50FSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accuguard2.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.5A 63V SMD Solder Pad 1206 T/R UL/cUL
Produkt ist nicht verfügbar
F1206B0R50FSTR F1206B0R50FSTR Hersteller : KYOCERA AVX AccuGuardLC_0402.pdf Description: ACCUGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - AC: 63 V