F1400AA10
F1400AA10 Curtis Industries
F1400-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
auf Bestellung 216 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1400AA10 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F1400AA10 Hersteller : Curtis Industries F1400-RFI-Filters.pdf Power Line Filter 50Hz/60Hz 10A 250VAC Quick Connect Flange Mount