F1500CA15 Curtis Industries
F1500-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Screw Hole
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UL
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 30.50mm x 22.90mm
Connector Style: IEC 320-C14
Accomodates a Fuse: No
Current Rating - Appliance Inlet: 15A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC
Current Rating - Filter: 15A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1500CA15 Curtis Industries
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Screw Hole, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CSA, TUV, UL, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 30.50mm x 22.90mm, Connector Style: IEC 320-C14, Accomodates a Fuse: No, Current Rating - Appliance Inlet: 15A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC, Current Rating - Filter: 15A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F1500CA15 Hersteller : Curtis Industries F1500-RFI-Filters.pdf Power Entry Module 50Hz/60Hz 15A 250VAC Quick Connect Screw Mount