Produkte > SIGNAL TRANSFORMER > F1C1-201208-R33M
F1C1-201208-R33M
F1C1-201208-R33M Signal Transformer
ds-ST-F1C1-2012-series.pdf
Hersteller: Signal Transformer
Description: FIXED IND 0.33UH 4.0A 45 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 4 A
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1C1-201208-R33M Signal Transformer
Description: FIXED IND 0.33UH 4.0A 45 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F1C1-201208-R33M F1C1-201208-R33M Hersteller : Bel Signal Transformer ds_ST_F1C1_2012_series.pdf Power Inductors - SMD FIXED INDUCTOR 0.33uH 4.0A 45 MOHM
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
F1C1-201208-R33M F1C1-201208-R33M Hersteller : Signal Transformer ds-ST-F1C1-2012-series.pdf Description: FIXED IND 0.33UH 4.0A 45 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 4 A