F280A1-113-D0720
F280A1-113-D0720 NMB Technologies Corporation
F280%28280x129%29.PDF
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN IMP MTRZD 280X128.7MM 48VDC
Packaging: Bulk
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 280mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 1304.0 CFM (36.51m³/min)
Width: 128.7mm
Weight: 4.6 lbs (2.1 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 81.0dB
Static Pressure: 2.346 in H2O (584.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 225.6 W
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F280A1-113-D0720 NMB Technologies Corporation
Description: FAN IMP MTRZD 280X128.7MM 48VDC, Packaging: Bulk, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 280mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 1304.0 CFM (36.51m³/min), Width: 128.7mm, Weight: 4.6 lbs (2.1 kg), Operating Temperature: -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 81.0dB, Static Pressure: 2.346 in H2O (584.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 225.6 W.
Weitere Produktangebote F280A1-113-D0720
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F280A1-113-D0720 F280A1-113-D0720 Hersteller : MinebeaMitsumi f280a1-113-d0720.pdf DC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 48V 36V to 72V 1333CFM 81dB 280 X 128.7mm
Produkt ist nicht verfügbar
F280A1-113-D0720 F280A1-113-D0720 Hersteller : NMB F280%28280x129%29.PDF Blowers & Centrifugal Fans Radial Impeller, 280x129mm Round, 48VDC, 1304CFM, 2.34"H2O, Ball, Wire