Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > F28P550SJ9PM
F28P550SJ9PM
F28P550SJ9PM Texas Instruments
tms320f28p550sj.pdf
Hersteller: Texas Instruments
32-bit Microcontrollers - MCU C2000 32-bit MCU 1x C28x + 1x CLA 150-
auf Bestellung 1517 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F28P550SJ9PM Texas Instruments
Description: C2000 32-BIT MCU, 1X C28X + 1X C, Packaging: Tray, Package / Case: 64-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 150MHz, Program Memory Size: 1MB (1M x 8), RAM Size: 133K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C28x, Data Converters: A/D 28x12b SAR; D/A 1x12b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V, Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB, Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 64-LQFP (10x10), Number of I/O: 17.
Weitere Produktangebote F28P550SJ9PM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F28P550SJ9PM F28P550SJ9PM Hersteller : Texas Instruments tms320f28p550sj.pdf MCU 32-bit C28x RISC 1MB Flash 1.2V/3.3V 64-Pin LQFP Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 64-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
Program Memory Size: 1MB (1M x 8)
RAM Size: 133K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: C28x
Data Converters: A/D 28x12b SAR; D/A 1x12b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V