Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > F28P650DH6ZEJR
F28P650DH6ZEJR
F28P650DH6ZEJR Texas Instruments
tms320f28p650dh.pdf?ts=1714752322112&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P650DH
Hersteller: Texas Instruments
32-bit Microcontrollers - MCU C2000 32-bit MCU 60 0 MIPS 2xC28x + 1xC
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details F28P650DH6ZEJR Texas Instruments
Description: C2000 32-bit MCU, 600 MIPS, 2xC2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 256-LFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 200MHz, Program Memory Size: 768KB (768K x 8), RAM Size: 248K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C28x, Data Converters: A/D 40x12/16b SAR; D/A 2x12b, Core Size: 32-Bit Dual-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V, Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB, Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 256-NFBGA (13x13), Number of I/O: 163.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F28P650DH6ZEJR F28P650DH6ZEJR Hersteller : Texas Instruments tms320f28p650dh.pdf?ts=1714752322112&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P650DH Description: C2000 32-bit MCU, 600 MIPS, 2xC2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 256-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
Program Memory Size: 768KB (768K x 8)
RAM Size: 248K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Processor: C28x
Data Converters: A/D 40x12/16b SAR; D/A 2x12b
Core Size: 32-Bit Dual-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V
Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB
Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 256-NFBGA (13x13)
Number of I/O: 163
auf Bestellung 925 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
F28P650DH6ZEJR Hersteller : Texas Instruments tms320f28p650dh.pdf?ts=1714752322112&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P650DH MCU 32-bit C28x RISC 768KB Flash 1.2V/3.3V 256-Pin NFBGA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 256-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
RAM Size: 248K x 8
Core Processor: C28x
Core Size: 32-Bit Dual-Core
Number of I/O: 163
F28P650DH6ZEJR Hersteller : TEXAS INSTRUMENTS tms320f28p650dh.pdf?ts=1714752322112&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P650DH Category: Texas Instruments microcontrollers
Description: IC: microcontroller; 200MHz; NFBGA256; CAN,I2C,SPI,UART,USB
Interface: CAN; I2C; SPI; UART; USB
Kind of architecture: C2000
Clock frequency: 200MHz
Integrated circuit features: DMA; PWM
Mounting: SMD
Case: NFBGA256
Operating temperature: -40...125°C