Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > F28P650SK7NMRR
F28P650SK7NMRR
F28P650SK7NMRR Texas Instruments
tms320f28p650dk.pdf?ts=1712170833257&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P650DK
Hersteller: Texas Instruments
Description: C2000 32-BIT MCU, 400 MIPS, 1XC2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 169-VFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
Program Memory Size: 1.28MB (1.28M x 8)
RAM Size: 244K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: C28x
Data Converters: A/D 34x12/16b SAR; D/A 2x12b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V
Connectivity: CANbus, Ethernet, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB
Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 169-NFBGA (9x9)
Number of I/O: 98
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F28P650SK7NMRR Texas Instruments
Description: C2000 32-BIT MCU, 400 MIPS, 1XC2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 169-VFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 200MHz, Program Memory Size: 1.28MB (1.28M x 8), RAM Size: 244K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C28x, Data Converters: A/D 34x12/16b SAR; D/A 2x12b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V, Connectivity: CANbus, Ethernet, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB, Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 169-NFBGA (9x9), Number of I/O: 98.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F28P650SK7NMRR F28P650SK7NMRR Hersteller : Texas Instruments tms320f28p650dk.pdf?ts=1712170833257&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P650DK Description: C2000 32-BIT MCU, 400 MIPS, 1XC2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 169-VFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
RAM Size: 244K x 8
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: C28x
Core Size: 32-Bit
Number of I/O: 98
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
F28P650SK7NMRR F28P650SK7NMRR Hersteller : Texas Instruments tms320f28p650dk.pdf?ts=1712170833257&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P650DK 32-bit Microcontrollers - MCU C2000 32-bit MCU 40 0 MIPS 1xC28x + 1xC
auf Bestellung 995 Stücke:
F28P650SK7NMRR Hersteller : Texas Instruments tms320f28p650dk.pdf?ts=1712170833257&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P650DK MCU 32-bit C28x RISC 1.28MB Flash 1.2V/3.3V 169-Pin NFBGA T/R
Produkt ist nicht verfügbar