Produkte > KYOCERA AVX > F381A226MSA
F381A226MSA
F381A226MSA KYOCERA AVX
F38.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 22UF 10V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F381A226MSA KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 22UF 10V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F381A226MSA F381A226MSA Hersteller : KYOCERA AVX Components f38.pdf Cap Tant Polymer 22uF 10VDC S CASE 20%( 2 X 1.25 X 0.8mm) Undertab SMD 2012-09 0.2 Ohm 105°C T/R
auf Bestellung 232 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 167
auf Bestellung 232 Stücke:
Mindestbestellmenge: 167
F381A226MSA F381A226MSA Hersteller : KYOCERA AVX F38.pdf Description: CAP TANT POLY 22UF 10V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 16192 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
F381A226MSA F381A226MSA Hersteller : KYOCERA AVX F38-3077541.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 22uF 10V 20% 0805 ESR=200 mOhm