Produkte > KYOCERA AVX > F911A227KNC
F911A227KNC
F911A227KNC Kyocera AVX
AVXC_S_A0012073183_1-2538297.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 10V 10%
auf Bestellung 203 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F911A227KNC Kyocera AVX
Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote F911A227KNC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F911A227KNC F911A227KNC Hersteller : KYOCERA AVX Components f91.pdf LOW ESR RESIN MOLDED CHIP J LEAD
Produkt ist nicht verfügbar
F911A227KNC F911A227KNC Hersteller : KYOCERA AVX F91.pdf Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V