Produkte > KYOCERA AVX > F911A227KNCAJ6
F911A227KNCAJ6
F911A227KNCAJ6 KYOCERA AVX
F91-AJ6.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F911A227KNCAJ6 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2917, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F911A227KNCAJ6 F911A227KNCAJ6 Hersteller : KYOCERA AVX F91-AJ6.pdf Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: N
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 5325 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
F911A227KNCAJ6 F911A227KNCAJ6 Hersteller : AVX F91_AJ6-775749.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 220uF 10% ESR=100Ohm AEC-Q200