F930J227KNC
F930J227KNC KYOCERA AVX Components
f93.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 220uF 6.3V N CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-30 0.5 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details F930J227KNC KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 220UF 10% 6.3V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Weitere Produktangebote F930J227KNC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F930J227KNC F930J227KNC Hersteller : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 220UF 10% 6.3V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Produkt ist nicht verfügbar
F930J227KNC F930J227KNC Hersteller : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 6.3V 10%