Produkte > KYOCERA AVX > F931C227KNC
F931C227KNC
F931C227KNC KYOCERA AVX
F93.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 10% 16V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 227 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F931C227KNC KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 10% 16V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F931C227KNC F931C227KNC Hersteller : KYOCERA AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 16V 10%
auf Bestellung 3561 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
F931C227KNC F931C227KNC Hersteller : KYOCERA AVX Components f93.pdf Cap Tant Solid 220uF 16V N CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-30 0.7 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
F931C227KNC F931C227KNC Hersteller : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 220UF 10% 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V