Produkte > KYOCERA AVX > F931V336KNCAJ6
F931V336KNCAJ6
F931V336KNCAJ6 KYOCERA AVX
F93-AJ6.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 33uF 10% ESR=0.7 Ohm
auf Bestellung 5477 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F931V336KNCAJ6 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 10% 35V 2917, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 35 V, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F931V336KNCAJ6 F931V336KNCAJ6 Hersteller : KYOCERA AVX F93-AJ6.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 509 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
F931V336KNCAJ6 F931V336KNCAJ6 Hersteller : AVX F93-AJ6-971535.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 33uF 10% ESR=0.7 Ohm
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: N
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V