Produkte > KYOCERA AVX > F970J156KBA
F970J156KBA
F970J156KBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 10% 6.3V 1411
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 1061 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F970J156KBA KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 10% 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote F970J156KBA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F970J156KBA F970J156KBA Hersteller : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15UF 6.3V 10%
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
F970J156KBA F970J156KBA Hersteller : KYOCERA AVX Components f97.pdf Cap Tant Solid 15uF 6.3V B CASE 10%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 135°C T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
F970J156KBA F970J156KBA Hersteller : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 6.3 V