Produkte > KYOCERA AVX > F970J226MBA
F970J226MBA
F970J226MBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.9Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 1463 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F970J226MBA KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.9Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Grade: Automotive, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote F970J226MBA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F970J226MBA F970J226MBA Hersteller : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 6.3V 20%
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
F970J226MBA F970J226MBA Hersteller : KYOCERA AVX Components f97.pdf Cap Tant Solid 22uF 6.3V B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 1.9 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
F970J226MBA F970J226MBA Hersteller : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V