Produkte > KYOCERA AVX > F970J226MCC
F970J226MCC
F970J226MCC KYOCERA AVX
F97.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 22uF 20% 23112 AEC-Q200
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F970J226MCC KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote F970J226MCC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F970J226MCC F970J226MCC Hersteller : KYOCERA AVX Components 1324803358506380f97.pdf Cap Tant Solid 22uF 6.3V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
F970J226MCC F970J226MCC Hersteller : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V