Produkte > KYOCERA AVX > F970J336KCC
F970J336KCC
F970J336KCC KYOCERA AVX
F97.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 10% 6.3V 2312
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 430 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F970J336KCC KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 10% 6.3V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F970J336KCC F970J336KCC Hersteller : KYOCERA AVX AVXC_S_A0011956946_1-2538103.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 33uF 10% 2412 ESR= 1.1 Ohm
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
F970J336KCC F970J336KCC Hersteller : KYOCERA AVX Components f97.pdf Cap Tant Solid 33uF 6.3V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-27 1.1 Ohm 135°C T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
F970J336KCC F970J336KCC Hersteller : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 6.3V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V