Produkte > VISHAY DALE THIN FILM > FC0603E1000BTBST1
FC0603E1000BTBST1
FC0603E1000BTBST1 Vishay Dale Thin Film
fcseries.pdf
Hersteller: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 100 Ohms
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FC0603E1000BTBST1 Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0603, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 100 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FC0603E1000BTBST1 FC0603E1000BTBST1 Hersteller : Vishay / Thin Film fcseries.pdf High Frequency/RF Resistors 100ohms 0.1% 25ppm
auf Bestellung 545 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
FC0603E1000BTBST1 FC0603E1000BTBST1 Hersteller : Vishay Dale Thin Film fcseries.pdf Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 100 Ohms
auf Bestellung 6880 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
FC0603E1000BTBST1 FC0603E1000BTBST1 Hersteller : Vishay fcseries.pdf Res Thin Film 0603 100 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R