FCA1206C334M-H2
FCA1206C334M-H2 Cornell Dubilier Knowles
FCA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 20% 16VDC 1206
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Acrylic, Metallized
Voltage Rating - AC: 12V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
auf Bestellung 2441 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCA1206C334M-H2 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 20% 16VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Acrylic, Metallized, Voltage Rating - AC: 12V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FCA1206C334M-H2 FCA1206C334M-H2 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE FCA.pdf Film Capacitors 0.33uF 16V 20%
auf Bestellung 3879 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
FCA1206C334M-H2 FCA1206C334M-H2 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles FCA.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 20% 16VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 12V
Voltage Rating - DC: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF