FCB22K2J TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773215&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 2.2K OHM 5% 2W RADIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.756" L (5.00mm x 19.20mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Resistance: 2.2 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCB22K2J TE Connectivity Passive Product
Description: RES 2.2K OHM 5% 2W RADIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.756" L (5.00mm x 19.20mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Resistance: 2.2 kOhms.