FCB4330RJ
FCB4330RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773215&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 330 OHM 5% 4W RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.953" L (5.00mm x 24.20mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Resistance: 330 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCB4330RJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES 330 OHM 5% 4W RADIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.953" L (5.00mm x 24.20mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Resistance: 330 Ohms.