FCM 1608KF-471T03
FCM 1608KF-471T03 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCM%20Series.pdf
Hersteller: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 470 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 350mA
DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 5617 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCM 1608KF-471T03 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 470 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 350mA, DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote FCM 1608KF-471T03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FCM 1608KF-471T03 FCM 1608KF-471T03 Hersteller : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. FCM%20Series.pdf Description: 470 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 350mA
Number of Lines: 1