FCM 2012KF-121T08
FCM 2012KF-121T08 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCM%20Series.pdf
Hersteller: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 2760 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCM 2012KF-121T08 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote FCM 2012KF-121T08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FCM 2012KF-121T08 FCM 2012KF-121T08 Hersteller : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. FCM%20Series.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 800mA
Number of Lines: 1