FCN1210A103J-G3
FCN1210A103J-G3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
FCN.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 0.01uF 100V 5%
auf Bestellung 459 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCN1210A103J-G3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 10000PF 5% 100VDC 1210, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FCN1210A103J-G3 FCN1210A103J-G3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles FCN.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 100VDC 1210
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
auf Bestellung 1909 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Capacitance: 10000 pF