FCN1913G103J-E3
FCN1913G103J-E3 Cornell Dubilier Knowles
FCN.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC 1913
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1913 (4833 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCN1913G103J-E3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC 1913, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1913 (4833 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FCN1913G103J-E3 FCN1913G103J-E3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE FCN.pdf Film Capacitors 0.01uF 400V
auf Bestellung 1888 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
FCN1913G103J-E3 FCN1913G103J-E3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) FCN.pdf Film Capacitors 0.01uF 400V
FCN1913G103J-E3 FCN1913G103J-E3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles FCN.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC 1913
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF