Produkte > CORNELL DUBILIER > FCP0805H102J-J1
FCP0805H102J-J1
FCP0805H102J-J1 Cornell Dubilier
fcp.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.001uF 50V PPS 5%( 2 X 1.25 X 0.9mm) Stacked 125°C T/R
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCP0805H102J-J1 Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 1000PF 5% 50VDC 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.043" (1.09mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FCP0805H102J-J1 FCP0805H102J-J1 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles FCP.pdf Description: CAP FILM 1000PF 5% 50VDC 0805
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.043" (1.09mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
FCP0805H102J-J1 FCP0805H102J-J1 Hersteller : Cornell Dubilier fcp.pdf Cap Film 0.001uF 50V PPS 5%( 2 X 1.25 X 0.9mm) Stacked 125°C T/R
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Mindestbestellmenge: 13
FCP0805H102J-J1 FCP0805H102J-J1 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor FCP.pdf Film Capacitors 0805 50V 1nF
Mindestbestellmenge: 2