Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > FCP1206C223J-H1
FCP1206C223J-H1
FCP1206C223J-H1 Cornell Dubilier - CDE
FCP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.022uF 16V 5%
auf Bestellung 847 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCP1206C223J-H1 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 16VDC 1206, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.043" (1.09mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FCP1206C223J-H1 FCP1206C223J-H1 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles FCP.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 5% 16VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Frequency, Switching
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.043" (1.09mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
auf Bestellung 131 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - DC: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF