FCP1913H473J-E1
FCP1913H473J-E1 Cornell Dubilier Knowles
FCP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 50VDC 1913
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1913 (4833 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCP1913H473J-E1 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 50VDC 1913, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1913 (4833 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FCP1913H473J-E1 FCP1913H473J-E1 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles FCP.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 5% 50VDC 1913
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - DC: 50V
Capacitance: 0.047 µF
auf Bestellung 9920 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
FCP1913H473J-E1 FCP1913H473J-E1 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE FCP.pdf Film Capacitors 1913 50V 0.047uF
Produkt ist nicht verfügbar
FCP1913H473J-E1 FCP1913H473J-E1 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor FCP.pdf Film Capacitors 1913 50V 0.047uF