Produkte > EBM-PAPST INC. > FE1Q-115-060-02
FE1Q-115-060-02
FE1Q-115-060-02 ebm-papst Inc.
FE1Q060.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CF 380X88MM BALL 115VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 31.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular - 500mm L x 163mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 200.0 CFM (5.60m³/min)
Width: 88.00mm
Weight: 5 lbs (2.3 kg)
Termination: Terminal Block
Approval Agency: CE, UL
Fan Type: Blower, Cross Flow
Noise: 56.0dB(A)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FE1Q-115-060-02 ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CF 380X88MM BALL 115VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 31.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular - 500mm L x 163mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 200.0 CFM (5.60m³/min), Width: 88.00mm, Weight: 5 lbs (2.3 kg), Termination: Terminal Block, Approval Agency: CE, UL, Fan Type: Blower, Cross Flow, Noise: 56.0dB(A), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote FE1Q-115-060-02
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FE1Q-115-060-02 FE1Q-115-060-02 Hersteller : ebm-papst FE1Q060-276559.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC CrossFlow Blower, 380mm, 115VAC, 200CFM, 31W, 56dBA, Ball Bearing, Grill