Produkte > EBM-PAPST INC. > FE1Q-230-060-01
FE1Q-230-060-01
FE1Q-230-060-01 ebm-papst Inc.
FE1Q060.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CF 409X88MM BALL 230VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 39.00W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular - 500mm L x 163mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 215.0 CFM (6.02m³/min)
Width: 88.00mm
Weight: 4.5 lbs (2 kg)
Termination: Terminal Block
Approval Agency: CE, UL
Fan Type: Blower, Cross Flow
Noise: 55.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FE1Q-230-060-01 ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CF 409X88MM BALL 230VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 39.00W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular - 500mm L x 163mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 215.0 CFM (6.02m³/min), Width: 88.00mm, Weight: 4.5 lbs (2 kg), Termination: Terminal Block, Approval Agency: CE, UL, Fan Type: Blower, Cross Flow, Noise: 55.0dB(A), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote FE1Q-230-060-01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FE1Q-230-060-01 FE1Q-230-060-01 Hersteller : ebm-papst FE1Q060-276559.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC CrossFlow Blower, 409mm, 230VAC, 205/215CFM, 30/39W, 55dBA, Ball Bearing