Produkte > LEMO > FFA.0S.303.CLAC44
FFA.0S.303.CLAC44
FFA.0S.303.CLAC44 LEMO
unipole_multipole.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN CIRC PLUG 3P GOLD SLDR CUP
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 3
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 303
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Cable Opening: 0.146" ~ 0.173" (3.70mm ~ 4.40mm)