Produkte > LEMO > FFA.1S.275.CTAC66
FFA.1S.275.CTAC66 LEMO
Coax_triax_mixed_en.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 75 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-58C, 59B, 179B, 187A, 223, 302, 400
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: Coaxial
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Brass
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFA.1S.275.CTAC66 LEMO
Description: CONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Solder, Impedance: 75 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-58C, 59B, 179B, 187A, 223, 302, 400, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: Coaxial, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Brass.
Weitere Produktangebote FFA.1S.275.CTAC66
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FFA.1S.275.CTAC66 Hersteller : PEI-Genesis Coax_triax_mixed_en.pdf Description: LSP COAX(75) CHR 6.6mm C