FFB14D0336K--
FFB14D0336K-- KYOCERA AVX Components
ffb.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Film 33uF 75V PET 10% (31.1 X 13 X 22.4mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFB14D0336K-- KYOCERA AVX Components
Description: CAP FILM 33UF 10% 75VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 45V, Voltage Rating - DC: 75V, Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Size / Dimension: 1.224" L x 0.512" W (31.10mm x 13.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FFB14D0336K-- FFB14D0336K-- Hersteller : KYOCERA AVX ffb.pdf Description: CAP FILM 33UF 10% 75VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 45V
Voltage Rating - DC: 75V
Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Size / Dimension: 1.224" L x 0.512" W (31.10mm x 13.00mm)
auf Bestellung 312 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
FFB14D0336K-- FFB14D0336K-- Hersteller : Kyocera AVX ffb.pdf Film Capacitors 75V 33uF
auf Bestellung 170 Stücke:
FFB14D0336K-- FFB14D0336K-- Hersteller : KYOCERA AVX Components ffb.pdf Cap Film 33uF 75V PET 10% (31.1 X 13 X 22.4mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk