Produkte > SAMTEC > FFSD-04-D-08.50-01-R
FFSD-04-D-08.50-01-R
FFSD-04-D-08.50-01-R Samtec
ffsd-07-s-05.pdf
Hersteller: Samtec
Cable Assembly 0.215m 30AWG 1.27mm 8 to 8 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFSD-04-D-08.50-01-R Samtec
Description: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Reversed, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.708' (215.90mm, 8.50"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 8, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).
Weitere Produktangebote FFSD-04-D-08.50-01-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FFSD-04-D-08.50-01-R FFSD-04-D-08.50-01-R Hersteller : Samtec ffsd-07-s-05.pdf Cable Assembly 0.215m 30AWG 1.27mm 8 to 8 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
FFSD-04-D-08.50-01-R Hersteller : Samtec Inc. ffsd.pdf Description: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket, Reversed
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.708' (215.90mm, 8.50")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 8
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)