Produkte > SAMTEC > FFSD-05-D-03.50-01-F-N
FFSD-05-D-03.50-01-F-N
FFSD-05-D-03.50-01-F-N Samtec
ffsd-07-s-05.pdf
Hersteller: Samtec
Cable Assembly 0.08m 30AWG 0.635mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFSD-05-D-03.50-01-F-N Samtec
Description: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE, Features: Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.292' (88.90mm, 3.50"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).
Weitere Produktangebote FFSD-05-D-03.50-01-F-N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FFSD-05-D-03.50-01-F-N FFSD-05-D-03.50-01-F-N Hersteller : Samtec ffsd-07-s-05.pdf Cable Assembly 0.08m 30AWG 0.635mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Polarizing Key
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)