Produkte > SAMTEC > FFSD-05-D-04.50-01-N
FFSD-05-D-04.50-01-N
FFSD-05-D-04.50-01-N Samtec
ffsd-2854094.pdf
Hersteller: Samtec
Ribbon Cables / IDC Cables .050" Low Profile Tiger Eye(TM) IDC Ribbon Cable Assembly
auf Bestellung 128 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFSD-05-D-04.50-01-N Samtec
Description: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE, Packaging: Bulk, Features: Polarizing Key, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.375' (114.30mm, 4.50"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: Polarizing Key
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.375' (114.30mm, 4.50")
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)