Produkte > SAMTEC INC. > FFSD-05-D-05.50-01-N
FFSD-05-D-05.50-01-N
FFSD-05-D-05.50-01-N Samtec Inc.
ffsd-xx-x-xx.xx-01-x-x-xxx-mkt.pdf
Hersteller: Samtec Inc.
Description: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Packaging: Bulk
Features: Polarizing Key
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.458' (139.70mm, 5.50")
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFSD-05-D-05.50-01-N Samtec Inc.
Description: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE, Packaging: Bulk, Features: Polarizing Key, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.458' (139.70mm, 5.50"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
FFSD-05-D-05.50-01-N FFSD-05-D-05.50-01-N Hersteller : Samtec ffsd-07-s-05.pdf Cable Assembly 0.139m 30AWG 1.27mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Produkt ist nicht verfügbar