Produkte > KYOCERA AVX > FFVE4H0227K--
FFVE4H0227K--
FFVE4H0227K-- Kyocera AVX
ffve_ffvi-3162691.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Film Capacitors 300V 220uF 10%
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFVE4H0227K-- Kyocera AVX
Description: CAP FILM 220UF 10% 300VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 300V, Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FFVE4H0227K-- FFVE4H0227K-- Hersteller : KYOCERA AVX ffve-ffvi.pdf Description: CAP FILM 220UF 10% 300VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 300V
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
FFVE4H0227K-- FFVE4H0227K-- Hersteller : KYOCERA AVX Components ffve-ffvi.pdf Cap Film 220uF 300V PET 10% Screw Mount Plastic Can 105°C