Produkte > KYOCERA AVX > FFVI6A0227KJE
FFVI6A0227KJE
FFVI6A0227KJE KYOCERA AVX
ffve-ffvi.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 220UF 10% 700VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 700V
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFVI6A0227KJE KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 220UF 10% 700VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 700V, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Weitere Produktangebote FFVI6A0227KJE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FFVI6A0227KJE FFVI6A0227KJE Hersteller : KYOCERA AVX Components ffve-ffvi.pdf Cap Film 220uF 700V PP 10% (84.5 X 64mm) Screw Mount Plastic Can 105°C
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 1 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
FFVI6A0227KJE FFVI6A0227KJE Hersteller : KYOCERA AVX ffve_ffvi-776591.pdf Film Capacitors 700V 220uF 10%