Produkte > CUI DEVICES > FG120-105
FG120-105
FG120-105 CUI DEVICES
fg120-105.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Thrml Mgmt Access Fan Guard 120mm Nickel Chrome Steel
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FG120-105 CUI DEVICES
Description: FAN GUARD, 120 MM FAN, 105 X 105, Packaging: Box, Features: 8 Rings, For Use With/Related Products: Axial Fans, Material: Steel, Chrome Plated, Fan Accessory Type: Finger Guard, Fits Fan Size: 120mm Sq, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FG120-105 FG120-105 Hersteller : Same Sky fg120-105.pdf Fan Accessories Fan guard, 120 mm fan, 105 x 105 mm
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
FG120-105 FG120-105 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) fg120-105.pdf Description: FAN GUARD, 120 MM FAN, 105 X 105
Packaging: Box
Features: 8 Rings
For Use With/Related Products: Axial Fans
Material: Steel, Chrome Plated
Fan Accessory Type: Finger Guard
Fits Fan Size: 120mm Sq