Produkte > LEMO > FGG.0B.307.CLAD56
FGG.0B.307.CLAD56
FGG.0B.307.CLAD56 LEMO
FGG.0B.307.CLAD56.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Color: Silver
Current Rating (Amps): 2.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 7
Orientation: G
Shell Size - Insert: 307
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Cable Opening: 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome
Primary Material: Metal
auf Bestellung 216 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FGG.0B.307.CLAD56 LEMO
Description: CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 2.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 7, Orientation: G, Shell Size - Insert: 307, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 61 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 39 Stücke:
FGG.0B.307.CLAD56 Hersteller : LEMO FGG.0B.307.CLAD56.pdf Conn Circular PIN 7 POS Solder ST Cable Mount 7 Terminal 1 Port
auf Bestellung 35 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
FGG.0B.307.CLAD56 Hersteller : Lemo FGG.0B.307.CLAD56.pdf CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Група товару: Розніми круглі, в тому числі DIN, MiniDIN Од. вим: шт