Produkte > LEMO > FGG.1B.303.CLAD62Z
FGG.1B.303.CLAD62Z
FGG.1B.303.CLAD62Z LEMO
FGG_1B_303_CLAD62Z-1845092.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors 3 PIN PLUG EXCITATIO
auf Bestellung 71 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FGG.1B.303.CLAD62Z LEMO
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Color: Silver
Current Rating (Amps): 12A
Shell Size - Insert: 303
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)