Produkte > LEMO > FGG.1B.306.CLAD62
FGG.1B.306.CLAD62
FGG.1B.306.CLAD62 LEMO
FGG_1B_306_CLAD62-1845094.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors STRAIGHT PLUG MALE W. CABLE COLLET
auf Bestellung 152 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FGG.1B.306.CLAD62 LEMO
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7A
Shell Size - Insert: 306
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Cable Opening: 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)