Produkte > LEMO > FHG.0B.304.CLAD52
FHG.0B.304.CLAD52
FHG.0B.304.CLAD52 LEMO
unipole_multipole.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors 4P R/A PLUG MALE SOLDER D52 COLLET
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details FHG.0B.304.CLAD52 LEMO
Description: CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Shielding: Shielded, Number of Positions: 4, Orientation: G, Shell Size - Insert: 304, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Shielding: Shielded
Number of Positions: 4
Orientation: G
Shell Size - Insert: 304
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Cable Opening: 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Primary Material: Metal
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
FHG.0B.304.CLAD52 Hersteller : PEI-Genesis unipole_multipole.pdf Description: LB90 KeyG 4C CHR 5.2mm D