FLAB36H0606KF
FLAB36H0606KF KYOCERA AVX Components
fla.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Film 60uF 330V PP 10%( 50 X 125mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 0.0054 Ohm 85°C Bulk
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FLAB36H0606KF KYOCERA AVX Components
Description: CAP FILM 60UF 10% 330VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 5.000" (127.00mm), Capacitance: 60 µF, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm).
Weitere Produktangebote FLAB36H0606KF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FLAB36H0606KF FLAB36H0606KF Hersteller : KYOCERA AVX FLA.pdf Description: CAP FILM 60UF 10% 330VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 5.000" (127.00mm)
Capacitance: 60 µF
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
FLAB36H0606KF Hersteller : KYOCERA AVX FLA-3162731.pdf Film Capacitors 330V 60uF 10%