Produkte > TE CONNECTIVITY > FM200BAXXX
FM200BAXXX
FM200BAXXX TE Connectivity
pgurl_627.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Contactor, 12/24DC Coil Voltage, 3PST-NO, 3 Form A, Flange Mount
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FM200BAXXX TE Connectivity
Description: FM200BAXXX=RELAY, 3PST, FORM X, Packaging: Bulk, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X), Contact Rating (Current): 200 A, Switching Voltage: 750VAC, 60VDC - Max, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote FM200BAXXX
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current): 200 A
Switching Voltage: 750VAC, 60VDC - Max
Must Operate Voltage: 19.2 VDC